logo

Hoovi.ee

Hoovi.ee on 2018. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub paindlikke finantslahendusi väikestele ja keskmistele ettevõtetele, aga ka eraklientidele. Peamised pakutavad tooted on üürifaktooring, ärilaen ja laenude refinantseerimine. Hoovi.ee pakub ka tasuta eluruumi üürilepingu näidist, mida on kohendatud reaalses äritegevuses omandatud kogemuste põhjal. Lisaks pakuvad nad konsultatsiooni nende poolt pakutavate teenuste valdkondades.

Üürifaktooring ehk üürileping rahaks

Üürifaktooring seisneb selles, et üürileandja loovutab Hoovi’le üürilepingu nõudeõiguse ja vastutasuks saab ta koheselt kätte raha, mille ta teeniks ise üürileandjana. Rahast arvestatakse maha teenustasu, mis on vähemalt 5% üürilepingu väärtusest, kuid enamasti juhtumipõhine ning individuaalne.

Teenuse kasutamiseks ei ole tarvis muuta üürilepingut ega küsida üürnikult nõusolekut. Teenust on võimalik kasutada ka ilma kehtiva üürilepinguta, kuid sellisel juhul on tasud suuremad. Hinnapakkumise ankeedi täitmine võtab aega ainult mõned minutid ja nende kodulehel selle jaoks ühtegi kasutajat looma ei pea. Raha on võimalik kätte saada kohe pärast hinnapakkumisega nõustumist ja lepingu sõlmimist. Maksimaalselt maksab Hoovi.ee välja kuni 25 000€.

Hinnapakkumise suurus oleneb üürilepingu pikkusest, üüri suurusest, objekti seisukorrast ja asukohast. Küsi hinnapakkumist vajutades SIIA.

On võimalik kasutada ka teenust, mis kaitseb üürivõlgnevuste eest ja ühtegi ettemakset ei tehta.

Selle artikli kirjutamise hetkel pakutakse ettemaksega seotud teenuseid ainult ettevõtetele, kuid tulevikus peaks olema võimalik ettemaksu saada ka eraisikutel.

Üürifaktooring on soodsam kui näiteks tagatiseta ärilaen ja on hea viis kiiresti näiteks oma firmasse rahastuse leidmiseks. Kui üürnik peaks võlgadesse jääma, tegeleb võla väljanõudmisega Hoovi.

Kui teid huvitab üürilepinguga seonduv, saate sellest pikemalt lugeda meie kokkuvõttest: üürileping ning soovi korral ka teile sobiva üürilepingu formaadi alla laadida.

Hoovi.ee ärilaen

Ärilaen on hea viis ettevõttele lühiajaliste investeeringute rahastamiseks ja kapitali kaasamiseks. Tagatiseta on Hoovi.ee’st võimalik laenata kuni 20 000€ ning seda kuni viieks aastaks. Kui laen makstakse tagasi ennetähtaegselt, ei pea järelejäänud aja eest intressi maksma.

Tagatiseta laenu summa jääb vahemikku 1000€ - 20 000€, intress on alates 1,6% kuus, tagasimakseperiood võib olla vahemikus 3 kuud - 60 kuud, lepingutasu on 250€ ja maksegraafikuks on võrdsete kuumaksetega annuiteetgraafik.

Kinnisvara tagatisega laenu summa jääb vahemikku 5000€ - 25 000€, intress on alates 1,3% kuus, tagasimakseperioon võib olla vahemikus 6 kuud - 60 kuud, lepingutasu on 400€ ja maksegraafikuks on võrdsete kuumaksetega annuiteetgraafik.

Hinnapakkumise ankeedi täitmine võtab aega ainult mõned minutid ja ühtegi kasutajat looma ei pea. Üldiselt tehakse hinnapakkumine juba samal päeval. Raha on võimalik kätte saada peaaegu kohe pärast hinnapakkumisega nõustumist ja lepingu sõlmimist.

Hoovi.ee ärilaen on hea viis kiiresti oma ettevõttesse rahastuse leidmiseks. Teenuse tingimused on mõistlikud ja igale kliendile lähenetakse individuaalselt.

Tasuta hinnapakkumine

Kui teid huvitab üürifaktooring, saate hoovi.ee kodulehelt küsida täpse hinnapakkumise, mis koostatakse juhtumipõhiselt. Selleks, et taotleda tasuta hinnapakkumist, vajutage siia ning täitke nende lehel olev hinnapakkumise vorm, misjärel võetakse teiega juba järgmiste tööpäevade jooksul ühendust.